in

İSG Uzmanlarının Görev,Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliğin amacı, isg alanında görevli olan iş güvenliği uzmanlarının nitelik, eğitim ve belgelendirme süreçlerini aynı zamanda görev, yetki ve sorumluluklarını belirlemektir. 6331 sayılı kanun kapsamında bulunan işyerleri ve eğitim kurumlarını kapsamaktadır.

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliğik ilk olarak 29.12.2012 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir ve 30.04.2015 düzeltmeler yapılarak güncellenmiştir.

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik metni word formatında görüntülemek ve indirmek için tıklayın.

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik metni pdf formatında görüntülemek ve indirmek için tıklayın

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı’nda genellikle sayısal sorular çıkan bu yönetmelik ile ilgili özet bilgilere ulaşmak için İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik Özeti yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

İSG Hizmetleri

Sağlık ve Güvenlik İşaretleri Yönetmeliği

İSG Hizmetleri

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik Özeti